SFTMC5000680MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFTMC5000680MC0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFTMC5000680MC0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL
Arkusze danych: SFTMC5000680MC0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFTMC5000680MC0
Part Number SFTMC5000680MC0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 68PF 20% 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10858 pcs Arkusz danych SFTMC5000680MC0.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku M5x0.8 Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia x 0.220" L (6.35mm x 5.60mm) Seria SFTMC
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 2dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 68pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 68pF