SFLMP5000440ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLMP5000440ZC0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFLMP5000440ZC0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 44PF 500V AXIAL
Arkusze danych: SFLMP5000440ZC0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFLMP5000440ZC0
Part Number SFLMP5000440ZC0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 44PF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3179 pcs Arkusz danych SFLMP5000440ZC0.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja -20%, +80%
Rozmiar wątku M5x0.8 Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Seria SFLM
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 3dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 44pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 44pF