SFJNL2000684MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFJNL2000684MX0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 0.68UF 200V AXIAL
Arkusze danych: SFJNL2000684MX0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFJNL2000684MX0
Part Number SFJNL2000684MX0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.68UF 200V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2091 pcs Arkusz danych SFJNL2000684MX0.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku M6x0.75 Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Seria SFJN
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss -
Wysokość (max) - szczegółowy opis 0.68µF Feed Through Capacitor 200V 15A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 15A
Pojemność 0.68µF