SFJEC5000334MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEC5000334MX0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFJEC5000334MX0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 0.33UF 500V AXIAL
Arkusze danych: SFJEC5000334MX0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFJEC5000334MX0
Part Number SFJEC5000334MX0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 0.33UF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4919 pcs Arkusz danych SFJEC5000334MX0.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku 1/4-28 Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Seria SFJE
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 66dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 0.33µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 15A
Pojemność 0.33µF