SFJEC3K00151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEC3K00151MC1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFJEC3K00151MC1
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 150PF 3KV AXIAL
Arkusze danych: SFJEC3K00151MC1.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFJEC3K00151MC1
Part Number SFJEC3K00151MC1 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 150PF 3KV AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2343 pcs Arkusz danych SFJEC3K00151MC1.pdf
Napięcie - znamionowe 3000V (3kV) Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku 1/4-28 Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Seria SFJE
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 7dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 150pF Feed Through Capacitor 3000V (3kV) 15A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 15A
Pojemność 150pF