SFCIL5000330ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFCIL5000330ZC0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL
Arkusze danych:
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFCIL5000330ZC0
Part Number SFCIL5000330ZC0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 33PF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4464 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja -20%, +80%
Rozmiar wątku 2BA Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Seria -
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss -
Wysokość (max) - szczegółowy opis 33pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 33pF