SFCDL5000332MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDL5000332MX0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFCDL5000332MX0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Arkusze danych: SFCDL5000332MX0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFCDL5000332MX0
Part Number SFCDL5000332MX0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2813 pcs Arkusz danych SFCDL5000332MX0.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku 12-32 Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Seria SFCD
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 35dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 3300pF