SFBMC5000220ZC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBMC5000220ZC1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFBMC5000220ZC1
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL
Arkusze danych: SFBMC5000220ZC1.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFBMC5000220ZC1
Part Number SFBMC5000220ZC1 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 22PF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3248 pcs Arkusz danych SFBMC5000220ZC1.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja -20%, +80%
Rozmiar wątku M5x0.8 Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Seria SFBM
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss -
Wysokość (max) - szczegółowy opis 22pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 22pF