SFBLP2000201ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBLP2000201ZC0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFBLP2000201ZC0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL
Arkusze danych: SFBLP2000201ZC0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFBLP2000201ZC0
Part Number SFBLP2000201ZC0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 200PF 200V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2497 pcs Arkusz danych SFBLP2000201ZC0.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja -20%, +80%
Rozmiar wątku M4x0.7 Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Seria SFBL
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss -
Wysokość (max) - szczegółowy opis 200pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 200pF