SFBCC5000332MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCC5000332MX1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFBCC5000332MX1
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL
Arkusze danych: SFBCC5000332MX1.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFBCC5000332MX1
Part Number SFBCC5000332MX1 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 3300PF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3899 pcs Arkusz danych SFBCC5000332MX1.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku 8-32 Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Seria SFBC
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 33dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 3300pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 3300pF