SFAKC5000331MC0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFAKC5000331MC0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SFAKC5000331MC0
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL
Arkusze danych: SFAKC5000331MC0.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SFAKC5000331MC0
Part Number SFAKC5000331MC0 Producent Knowles Syfer
Opis CAP FEEDTHRU 330PF 500V AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6983 pcs Arkusz danych SFAKC5000331MC0.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku M3.5x0.6 Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) Seria SFAK
oceny - Package / Case Axial, Bushing
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania -
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Insertion Loss 13dB @ 100MHz
Wysokość (max) - szczegółowy opis 330pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 330pF