SBSMP5000682MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSMP5000682MXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBSMP5000682MXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu FILTER LC(PI) 6800PF SMD
Arkusze danych: SBSMP5000682MXT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBSMP5000682MXT
Part Number SBSMP5000682MXT Producent Knowles Syfer
Opis FILTER LC(PI) 6800PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 23808 pcs Arkusz danych SBSMP5000682MXT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V wartości C = 6800pF
Rodzaj Low Pass Technologia LC (Pi)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria SBSM
Resistance - Kanał (Ohm) - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad Inne nazwy 1608-1202-2
temperatura robocza - Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość 0.130" (3.30mm) filtr Kolejność 3rd
Ochrona ESD No szczegółowy opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 6800pF 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Aktualny, bieżący 10A Center / częstotliwość graniczna filtru -
tłumienie Wartość 44dB @ 100MHz Aplikacje General Purpose