SBSMP5000472MXR
Przegląd produktów
Part Number: SBSMP5000472MXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Arkusze danych: SBSMP5000472MXR.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBSMP5000472MXR
Part Number SBSMP5000472MXR Producent Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21912 pcs Arkusz danych SBSMP5000472MXR.pdf
Napięcie - znamionowe 500V wartości C = 4700pF
Rodzaj Low Pass Technologia LC (Pi)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria SBSM
Resistance - Kanał (Ohm) - Package / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość 0.133" (3.38mm) filtr Kolejność 3rd
Ochrona ESD No szczegółowy opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4700pF 20A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Aktualny, bieżący 20A Center / częstotliwość graniczna filtru -
tłumienie Wartość 44dB @ 100MHz Aplikacje General Purpose