SBSMP5000223MXB
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBSMP5000223MXB
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Arkusze danych: SBSMP5000223MXB.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBSMP5000223MXB
Part Number SBSMP5000223MXB Producent Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 11907 pcs Arkusz danych SBSMP5000223MXB.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Rozmiar wątku - Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria SBSM
oceny - Package / Case 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks Insertion Loss 44dB @ 100MHz
Wysokość (max) 0.133" (3.38mm) szczegółowy opis 0.022µF Feed Through Capacitor 500V 10A 2220 (5750 Metric), 3 PC Pad
Oporność DC (DCR) (maks.) - Aktualny, bieżący 10A
Pojemność 0.022µF