SBSGP5000472MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSGP5000472MXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBSGP5000472MXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu FILTER LC(PI) 4700PF SMD
Arkusze danych: SBSGP5000472MXT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBSGP5000472MXT
Part Number SBSGP5000472MXT Producent Knowles Syfer
Opis FILTER LC(PI) 4700PF SMD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 26877 pcs Arkusz danych SBSGP5000472MXT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V wartości C = 4700pF
Rodzaj Low Pass Technologia LC (Pi)
Rozmiar / Wymiar 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Seria SBSG
Resistance - Kanał (Ohm) - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Inne nazwy 1608-1194-2
temperatura robocza - Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość 0.104" (2.64mm) filtr Kolejność 3rd
Ochrona ESD No szczegółowy opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4700pF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Aktualny, bieżący 5A Center / częstotliwość graniczna filtru -
tłumienie Wartość 39dB @ 100MHz Aplikacje General Purpose