SBSGP5000152MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBSGP5000152MXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Arkusze danych: SBSGP5000152MXT.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBSGP5000152MXT
Part Number SBSGP5000152MXT Producent Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32712 pcs Arkusz danych SBSGP5000152MXT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V wartości C = 1500pF
Rodzaj Low Pass Technologia LC (Pi)
Rozmiar / Wymiar 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Seria SBSG
Resistance - Kanał (Ohm) - Package / Case 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość 0.104" (2.65mm) filtr Kolejność 3rd
Ochrona ESD No szczegółowy opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 1500pF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Aktualny, bieżący 5A Center / częstotliwość graniczna filtru -
tłumienie Wartość 41dB @ 100MHz Aplikacje General Purpose