SBSGP2000683MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
SBSGP2000683MXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SBSGP2000683MXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu SURFACE MOUNT C AND PI FILTER
Arkusze danych: SBSGP2000683MXT.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SBSGP2000683MXT
Part Number SBSGP2000683MXT Producent Knowles Syfer
Opis SURFACE MOUNT C AND PI FILTER Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28577 pcs Arkusz danych SBSGP2000683MXT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V wartości C = 0.068µF
Rodzaj Low Pass Technologia LC (Pi)
Rozmiar / Wymiar 0.179" L x 0.126" W (4.55mm x 3.20mm) Seria SBSG
Resistance - Kanał (Ohm) - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad Inne nazwy 1608-1434-2
SBSGP2000683MXT-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba kanałów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość 0.104" (2.65mm) filtr Kolejność 3rd
Ochrona ESD No szczegółowy opis LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 0.068µF 5A 1812 (4532 Metric), 3 PC Pad
Aktualny, bieżący 5A Center / częstotliwość graniczna filtru -
tłumienie Wartość 39dB @ 100MHz Aplikacje General Purpose