2225Y5000820FCR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000820FCR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225Y5000820FCR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 2225
Arkusze danych: 1.2225Y5000820FCR.pdf2.2225Y5000820FCR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225Y5000820FCR
Part Number 2225Y5000820FCR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16898 pcs Arkusz danych 1.2225Y5000820FCR.pdf2.2225Y5000820FCR.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 82pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 82pF Aplikacje Boardflex Sensitive