2225Y5000474KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y5000474KDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225Y5000474KDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.47UF 500V X7R 2225
Arkusze danych: 2225Y5000474KDR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225Y5000474KDR
Part Number 2225Y5000474KDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.47UF 500V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22390 pcs Arkusz danych 2225Y5000474KDR.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.47µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 0.47µF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive