2225Y2000564KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y2000564KXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225Y2000564KXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.56UF 200V X7R 2225
Arkusze danych: 1.2225Y2000564KXR.pdf2.2225Y2000564KXR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225Y2000564KXR
Part Number 2225Y2000564KXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.56UF 200V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 35718 pcs Arkusz danych 1.2225Y2000564KXR.pdf2.2225Y2000564KXR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.56µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 0.56µF Aplikacje Boardflex Sensitive