2225Y2000272GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y2000272GCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225Y2000272GCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 2700PF 200V C0G/NP0 2225
Arkusze danych: 1.2225Y2000272GCT.pdf2.2225Y2000272GCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225Y2000272GCT
Part Number 2225Y2000272GCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 200V C0G/NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14815 pcs Arkusz danych 1.2225Y2000272GCT.pdf2.2225Y2000272GCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2700pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 2700pF Aplikacje Boardflex Sensitive