2225Y0630331FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225Y0630331FFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225Y0630331FFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2225
Arkusze danych: 2225Y0630331FFR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225Y0630331FFR
Part Number 2225Y0630331FFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7482 pcs Arkusz danych 2225Y0630331FFR.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±1% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive