2225J2000684MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2000684MDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225J2000684MDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.68UF 200V X7R 2225
Arkusze danych: 2225J2000684MDR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225J2000684MDR
Part Number 2225J2000684MDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.68UF 200V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22975 pcs Arkusz danych 2225J2000684MDR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.68µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 0.68µF Aplikacje High Reliability