2225J2000563KXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2000563KXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225J2000563KXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.056UF 200V X7R 2225
Arkusze danych: 1.2225J2000563KXT.pdf2.2225J2000563KXT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225J2000563KXT
Part Number 2225J2000563KXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 200V X7R 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 49008 pcs Arkusz danych 1.2225J2000563KXT.pdf2.2225J2000563KXT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.056µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 0.056µF Aplikacje General Purpose