2225J2000222FFT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J2000222FFT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225J2000222FFT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 2225
Arkusze danych: 2225J2000222FFT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225J2000222FFT
Part Number 2225J2000222FFT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2200PF 200V C0G/NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5840 pcs Arkusz danych 2225J2000222FFT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2200pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 2200pF Aplikacje High Reliability