2225J0250182KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2225J0250182KCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2225J0250182KCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 2225
Arkusze danych: 1.2225J0250182KCT.pdf2.2225J0250182KCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2225J0250182KCT
Part Number 2225J0250182KCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 1800PF 25V C0G/NP0 2225 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 40597 pcs Arkusz danych 1.2225J0250182KCT.pdf2.2225J0250182KCT.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2225 (5763 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1800pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric)
Pojemność 1800pF Aplikacje General Purpose