2220Y5000471MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000471MXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2220Y5000471MXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 470PF 500V X7R 2220
Arkusze danych: 1.2220Y5000471MXT.pdf2.2220Y5000471MXT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2220Y5000471MXT
Part Number 2220Y5000471MXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 470PF 500V X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66507 pcs Arkusz danych 1.2220Y5000471MXT.pdf2.2220Y5000471MXT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 470pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Pojemność 470pF Aplikacje Boardflex Sensitive