2220Y5000271KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y5000271KCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2220Y5000271KCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220
Arkusze danych: 1.2220Y5000271KCT.pdf2.2220Y5000271KCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2220Y5000271KCT
Part Number 2220Y5000271KCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64763 pcs Arkusz danych 1.2220Y5000271KCT.pdf2.2220Y5000271KCT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Pojemność 270pF Aplikacje Boardflex Sensitive