2220Y0630823KDR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220Y0630823KDR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2220Y0630823KDR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.082UF 63V X7R 2220
Arkusze danych: 2220Y0630823KDR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2220Y0630823KDR
Part Number 2220Y0630823KDR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.082UF 63V X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32805 pcs Arkusz danych 2220Y0630823KDR.pdf
Napięcie - znamionowe 63V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.082µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Pojemność 0.082µF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive