2220J2000333MXR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2000333MXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2220J2000333MXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.033UF 200V X7R 2220
Arkusze danych: 1.2220J2000333MXR.pdf2.2220J2000333MXR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2220J2000333MXR
Part Number 2220J2000333MXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.033UF 200V X7R 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 68519 pcs Arkusz danych 1.2220J2000333MXR.pdf2.2220J2000333MXR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.033µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric)
Pojemność 0.033µF Aplikacje General Purpose