2220J2000223FFR
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2000223FFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2220J2000223FFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220
Arkusze danych: 2220J2000223FFR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2220J2000223FFR
Part Number 2220J2000223FFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.022UF 200V C0G 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6244 pcs Arkusz danych 2220J2000223FFR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.022µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric)
Pojemność 0.022µF Aplikacje High Reliability