2220J2000220KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
2220J2000220KCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2220J2000220KCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 2220
Arkusze danych: 1.2220J2000220KCT.pdf2.2220J2000220KCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2220J2000220KCT
Part Number 2220J2000220KCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 45926 pcs Arkusz danych 1.2220J2000220KCT.pdf2.2220J2000220KCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2220 (5750 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric)
Pojemność 22pF Aplikacje General Purpose