2211YA250331GCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250331GCTSPU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2211YA250331GCTSPU
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211
Arkusze danych: 2211YA250331GCTSPU.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2211YA250331GCTSPU
Part Number 2211YA250331GCTSPU Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 2211 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28223 pcs Arkusz danych 2211YA250331GCTSPU.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.100" (2.54mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2211 (5728 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje Boardflex Sensitive