2211YA250271FCTSPU
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250271FCTSPU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2211YA250271FCTSPU
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 2211
Arkusze danych: 2211YA250271FCTSPU.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2211YA250271FCTSPU
Part Number 2211YA250271FCTSPU Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 2211 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19337 pcs Arkusz danych 2211YA250271FCTSPU.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.100" (2.54mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2211 (5728 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Pojemność 270pF Aplikacje Boardflex Sensitive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
2211YA250271FCTSP
2211YA250271FCTSP
Producenci: Knowles Syfer
Opis: CAP CER 270PF 250V C0G/NP0 2211