2211YA250100FCRSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211YA250100FCRSP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2211YA250100FCRSP
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211
Arkusze danych: 2211YA250100FCRSP.pdf
8000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2211YA250100FCRSP
Part Number 2211YA250100FCRSP Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 2211 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26723 pcs Arkusz danych 2211YA250100FCRSP.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.100" (2.54mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Seria FlexiCap™
oceny X1, Y2 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2211 (5728 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10pF ±1% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2211 (5728 Metric)
Pojemność 10pF Aplikacje Safety, Boardflex Sensitive