2211JA250331JXTSP
Knowles SyferKnowles Syfer
2211JA250331JXTSP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2211JA250331JXTSP
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 250V X7R 2211
Arkusze danych: 2211JA250331JXTSP.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2211JA250331JXTSP
Part Number 2211JA250331JXTSP Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 2211 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 77117 pcs Arkusz danych 2211JA250331JXTSP.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.100" (2.54mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm) Seria -
oceny X1, Y2 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2211 (5728 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±5% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje Safety