1825Y5K00331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y5K00331MXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1825Y5K00331MXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 5KV X7R 1825
Arkusze danych: 1.1825Y5K00331MXT.pdf2.1825Y5K00331MXT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1825Y5K00331MXT
Part Number 1825Y5K00331MXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 5KV X7R 1825 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61173 pcs Arkusz danych 1.1825Y5K00331MXT.pdf2.1825Y5K00331MXT.pdf
Napięcie - znamionowe 5000V (5kV) Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1825 (4564 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±20% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje Boardflex Sensitive