1825Y2000472KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000472KCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1825Y2000472KCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1825
Arkusze danych: 1.1825Y2000472KCT.pdf2.1825Y2000472KCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1825Y2000472KCT
Part Number 1825Y2000472KCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 4700PF 200V C0G/NP0 1825 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 36402 pcs Arkusz danych 1.1825Y2000472KCT.pdf2.1825Y2000472KCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1825 (4564 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4700pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1825 (4564 Metric)
Pojemność 4700pF Aplikacje Boardflex Sensitive