1825Y2000334KXR
Knowles SyferKnowles Syfer
1825Y2000334KXR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1825Y2000334KXR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825
Arkusze danych: 1.1825Y2000334KXR.pdf2.1825Y2000334KXR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1825Y2000334KXR
Part Number 1825Y2000334KXR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.33UF 200V X7R 1825 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41832 pcs Arkusz danych 1.1825Y2000334KXR.pdf2.1825Y2000334KXR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1825 (4564 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.33µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric)
Pojemność 0.33µF Aplikacje Boardflex Sensitive