1825J1000100GCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1825J1000100GCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1825J1000100GCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1825
Arkusze danych: 1.1825J1000100GCT.pdf2.1825J1000100GCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1825J1000100GCT
Part Number 1825J1000100GCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1825 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 27338 pcs Arkusz danych 1.1825J1000100GCT.pdf2.1825J1000100GCT.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1825 (4564 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1825 (4564 Metric)
Pojemność 10pF Aplikacje General Purpose