1812Y2000331GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y2000331GFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812Y2000331GFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812
Arkusze danych: 1812Y2000331GFR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812Y2000331GFR
Part Number 1812Y2000331GFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 200V C0G/NP0 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41746 pcs Arkusz danych 1812Y2000331GFR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje Boardflex Sensitive