1812Y1000183MER
Knowles SyferKnowles Syfer
1812Y1000183MER Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812Y1000183MER
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.018UF 100V X7R 1812
Arkusze danych: 1812Y1000183MER.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812Y1000183MER
Part Number 1812Y1000183MER Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.018UF 100V X7R 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 98381 pcs Arkusz danych 1812Y1000183MER.pdf
Napięcie - znamionowe 100V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria FlexiCap™
oceny AEC-Q200 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.018µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Pojemność 0.018µF Aplikacje Automotive, Boardflex Sensitive