1812J2000683MDT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000683MDT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812J2000683MDT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812
Arkusze danych: 1812J2000683MDT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812J2000683MDT
Part Number 1812J2000683MDT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.068UF 200V X7R 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103531 pcs Arkusz danych 1812J2000683MDT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.068µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Pojemność 0.068µF Aplikacje High Reliability