1812J2000682KFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000682KFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812J2000682KFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1812
Arkusze danych: 1812J2000682KFR.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812J2000682KFR
Part Number 1812J2000682KFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 6800PF 200V C0G/NP0 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76460 pcs Arkusz danych 1812J2000682KFR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 6800pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)
Pojemność 6800pF Aplikacje High Reliability