1812J2000563JXT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000563JXT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812J2000563JXT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812
Arkusze danych: 1.1812J2000563JXT.pdf2.1812J2000563JXT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812J2000563JXT
Part Number 1812J2000563JXT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 0.056UF 200V X7R 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 64531 pcs Arkusz danych 1.1812J2000563JXT.pdf2.1812J2000563JXT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±5%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy X7R (2R1)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 0.056µF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1812 (4532 Metric)
Pojemność 0.056µF Aplikacje General Purpose