1812J2000272FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1812J2000272FCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1812J2000272FCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 2700PF 200V C0G/NP0 1812
Arkusze danych: 1.1812J2000272FCT.pdf2.1812J2000272FCT.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1812J2000272FCT
Part Number 1812J2000272FCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 2700PF 200V C0G/NP0 1812 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 26943 pcs Arkusz danych 1.1812J2000272FCT.pdf2.1812J2000272FCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.098" (2.50mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Seria -
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1812 (4532 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 2700pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric)
Pojemność 2700pF Aplikacje General Purpose