1808YA250100GCTPY2
Knowles SyferKnowles Syfer
1808YA250100GCTPY2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808YA250100GCTPY2
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1808YA250100GCTPY2.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808YA250100GCTPY2
Part Number 1808YA250100GCTPY2 Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67280 pcs Arkusz danych 1808YA250100GCTPY2.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria FlexiCap™
oceny X1 Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 9 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Voltage
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Pojemność 10pF Aplikacje Safety, Boardflex Sensitive