1808Y5000331KCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y5000331KCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808Y5000331KCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1.1808Y5000331KCT.pdf2.1808Y5000331KCT.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808Y5000331KCT
Part Number 1808Y5000331KCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 144162 pcs Arkusz danych 1.1808Y5000331KCT.pdf2.1808Y5000331KCT.pdf
Napięcie - znamionowe 500V Tolerancja ±10%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Pojemność 330pF Aplikacje Boardflex Sensitive