1808Y2000271GFR
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2000271GFR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808Y2000271GFR
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1808Y2000271GFR.pdf
12000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808Y2000271GFR
Part Number 1808Y2000271GFR Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 270PF 200V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66723 pcs Arkusz danych 1808Y2000271GFR.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±2%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination, High Temperature
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 270pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1808 (4520 Metric)
Pojemność 270pF Aplikacje High Reliability, Boardflex Sensitive