1808Y2000221FCT
Knowles SyferKnowles Syfer
1808Y2000221FCT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 1808Y2000221FCT
Producent / marka: Knowles Syfer
Opis produktu CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1808
Arkusze danych: 1.1808Y2000221FCT.pdf2.1808Y2000221FCT.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 1808Y2000221FCT
Part Number 1808Y2000221FCT Producent Knowles Syfer
Opis CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 1808 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 89374 pcs Arkusz danych 1.1808Y2000221FCT.pdf2.1808Y2000221FCT.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±1%
Grubość (maks) 0.079" (2.00mm) Współczynnik temperaturowy C0G, NP0 (1B)
Rozmiar / Wymiar 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) Seria FlexiCap™
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1808 (4520 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount, MLCC Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks Lead Style -
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Soft Termination
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 220pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric)
Pojemność 220pF Aplikacje Boardflex Sensitive